Ana Sayfa/Ürünler/El ve Kol Koruma/Kiekkd CONCORDE MAVİ
Tüm Ürünlere Dön
Kiekkd CONCORDE MAVİ - KIEKKD İş Elbiseleri

Kiekkd CONCORDE MAVİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Toptan Kiekkd CONCORDE MAVİ siparişi vermek için nasıl bir yol izlemeliyim?

Şantiye veya fabrikanızın ihtiyacı olan Kiekkd CONCORDE MAVİ modelini inceledikten sonra, sayfadaki "WhatsApp'tan Sor" butonunu kullanarak uzman satış ekibimize anında ulaşabilir, firmanıza özel kurumsal toptan fiyat teklifimizi çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Kiekkd CONCORDE MAVİ hangi zorlu çalışma ortamları için tasarlanmıştır?

Sitemizdeki diğer üst düzey El ve Kol Koruma ekipmanlarında olduğu gibi, Kiekkd CONCORDE MAVİ ürünü de şantiye, maden, lojistik depoları, yol yapım çalışmaları ve ağır sanayi atölyelerinde çalışanları korumak ve konfor sunmak için en dayanıklı materyallerden üretilmiştir.

Kurumsal toptan siparişlerde Kiekkd CONCORDE MAVİ için farklı renk veya beden seçebiliyor muyuz?

Tabii ki. Kurumsal iş elbiseleri tedarik sürecimizde Kiekkd CONCORDE MAVİ için personellerinizin tam beden listesini bize iletebilir, firmanızın kurumsal renklerine en uygun kombinasyonları uzman müşteri temsilcilerimizle birlikte detaylıca belirleyebilirsiniz.

El ve Kol Koruma

Kiekkd CONCORDE MAVİ

Kiekkd CONCORDE MAVİ, çalışma alanlarında güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamak için tasarlanmıştır.

Ellerinizi tehlikelerden koruyan, kavramayı artıran CONCORDE MAVİ. Aşınmaya ve yırtılmaya karşı EN 388 standartlı.

Kurumsal Satış & Toptan Sipariş

Bu ürün stoklarımızda mevcuttur. Kurumunuza özel logo baskı ve toptan alım indirimleri için bizimle iletişime geçin.

Ürün Detayları

Kiekkd CONCORDE MAVİ, çalışma alanlarında güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamak için tasarlanmıştır.

CONCORDE MAVİ Özellikleri ve Kullanım Alanları

İş kazalarının büyük çoğunluğunu oluşturan el yaralanmalarının önüne geçmek için geliştirilen CONCORDE MAVİ, yağlı ve kuru zeminlerde kusursuz tutuş sağlar.

  • Mekanik Direnç: Kesilme, delinme ve sürtünmeye karşı güçlendirilmiş yüzey (EN 388).
  • Ergonomi: Eli saran yapısı sayesinde hassas montaj işlerinde bile parmak hareketlerini kısıtlamaz.
  • Nefes Alabilirlik: Uzun süreli kullanımlarda terlemeyi önleyen özel örme sırt dokusu.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?